Dla Twego mężczyzny wrózby się nie liczą - jak to zmienić?


Po jakimś czasie on w końcu zapomni o dawnych wspomnieniach i będzie między Wami dużo lepiej.

Dla Twego mężczyzny ogromnie liczą się uczucia. Twe lęki są bezpodstawne. On dalej Cię kocha, musisz jednak pamiętać, że cały czas należy dbać o związek, starać się aby było jak najlepiej. Przejmij inicjatywę i wprowadź do Waszego związku coś nowego, zaskocz czymś partnera, spowoduj aby znów poczuł się tak jak na początku Waszej znajomości. Pomoże to w polepszeniu Waszych relacji -mówi znana wróżka z portalu ezowymiar.pl

Twój partner akceptuje Cię taką jaką jesteś. Tak więc Twe udręki są niepotrzebne, jemu bardzo na Tobie zależy. Tak więc nie zamartwiaj się więcej, ten czas poświęć na to aby przyszykować dla Niego jakąś niespodziankę, zaplanować wspólny wypad. To tylko scementuje Wasz związek, sprawi że będziecie dla siebie jeszcze bardziej bliscy.

Chociaż ostatnimi czasy nie wiodło się Wam najlepiej, już niedługo będziecie wchodzić w lepszy okres. Mężczyzna Cię akceptuje, jednak nie da się ukryć że nie mogliście się porozumieć. Oboje już rozumiecie jakie błędy popełnialiście, dzięki czemu unikniecie ich w przyszłości. Znów staniecie się sobie bliscy, będzie tak jak na początku Waszej miłości.

Wróżby, a powodzenie w życiu

Twój mężczyzna jest osobą o skomplikowanej osobowości. Do szczęścia trzeba mu nie tylko bliska i poczucia ciepła rodzinnego, ale również niezależności. Musi mieć czas dla siebie. Jesteś od niego po części uzależniona, dlatego tak bardzo boisz się że mógłby zrobić coś co złamałoby Ci serce. W wielu chwilach jest ekscytująco, jednak bywa i tak że kompletnie go nie rozumiesz. Musisz nabrać do takich sytuacji dystansu. Staraj się po prostu robić swoje, a zobaczysz że Wam się ułoży.

Jesteś osobą bardzo pragnącą bliska i miłości. Rodzina stanowi dla Ciebie ogromną wartość. Dlatego często się zamartwiasz, niekiedy bywasz po prostu za bardzo podejrzliwy o swoją kobietę. Boisz się że Cię odrzuci i odejdzie do innego. Niepotrzebnie się martwisz, powiem więcej, uważaj aby przez swoją podejrzliwość nie wytworzyć złej atmosfery, która negatywnie wpłynie na Wasz związek. Możesz spać spokojnie, wybrałeś odpowiednią kobietę, jest to miłość na całe życie, w swoim towarzystwie się zestarzejecie.

Niekiedy wydaje Ci się że nie umiesz dobrze porozumieć się z własną partnerką. Przez to targają Tobą różne wątpliwości, zaczynasz wmawiać sobie, że w jej życiu może być jeszcze jakiś inny mężczyzna.

Informacje

Dodany: 2017-11-28
Kategoria: Wróżby

Tagi dla artykułu

horoskop indywidualny, numerologia, wróżba, wróżka internetowa, znaki zodiaku
Dopasowanie partnerskie w Tarocie

Copyright © 2017 wróżki